Rozmiarówki Emel

Rozmiary butów EMEL

Rozmiar Długość wkładki (cm)
20 13.2
21 13.8
22 14.4
23 15.0
24 15.6
25 16.0
26 16.6
27 17.2
28 17.8
29 18.4
30 19.0
31 19.7
32 20.7
33 21.4
34 22.4
35 23

Informacje o marce EMEL

Polska, rodzinna firma Emel specjalizująca się w tradycyjnej, ręcznej produkcji dziecięcych bucików powstała w 1990 roku. Cezary Kudrzyn jako twórca marki został laureatem wielu prestiżowych nagród. Cezary Kudrzyn jako założyciel Akademii Małej Stopy doradza rodzicom jak dbać o stopy ich małych pociech. Rocznie marka Emel produkuje ręcznie 120 tysięcy par bucików dla dzieci. W 2014 roku firma otrzymała godło Konsumencki Lider Jakości. Marka tworzy buty dla dzieci w różnym przedziale wiekowym z modnym wzornictwem. Emel to buty dla dzieci, które zapewniają komfort w użytkowaniu, elegancja i bezpieczeństwo. Naturalne skóry, z których powstają buciki są najwyższej jakości nie zawierające rakotwórczego chromu. Marka Emel na swoje produkty daje dożywotnią gwarancję.- Sizees.pl

Niejednokrotnie zdarzało nam się kupować buty przez internet, które nie pasowały. Często nie wiemy czym kierować się przy doborze prawidłowego rozmiaru. Niejednokrotnie zastanawiamy się czy zakup butów w sklepach online ma sens skoro nie wiemy czy będą pasowały na naszą stopę, czy buty będą wygodne. Złe dopasowanie rozmiaru wiąże się ze zwrotem obuwia i dodatkowym kosztem. Wcale nie musi tak być, a zakupy online mogą być przyjemnością jeżeli poświęcimy chwilę czasu na dobranie odpowiedniego rozmiaru w tabelach rozmiarów, które oferują nam producenci obuwia. Należy pamiętać, że każda marka ma swoje tabele rozmiarów i należy je dokładnie prześledzić. Najważniejsze co należy zrobić to na kartce papieru musimy odrysować swoją stopę, zmierzyć odległość od pięty do dużego palca, długość stopy w centymetrach określa nasz rozmiar. Następnie w tabeli rozmiarów w danym sklepie internetowym musimy znaleźć rozmiar, do którego jest przypisana długość naszej stopy.

Jak dobrać rozmiar butów ECCO?

Tabele rozmiarów obuwia dla dzieci marka Emel podzieliła na trzy kategorie: roczki, maluchy i starszaki. Tabela rozmiarów dla kategorii roczki to rozmiary obuwia dla dziewczynek i chłopców. Tabela zaczyna się od rozmiaru 18 z długością wkładki 11.5cm, natomiast zamyka ją rozmiar 25 odpowiadający wkładce o długości 16.3cm. Tabela rozmiarów dla dziewczynek i chłopców w kategorii maluchy zaczyna się od rozmiaru 20 z wkładką o długości 12.7cm, kończy na rozmiarze 30 z wkładką o długości 19.5cm. Tabela rozmiarów dla dziewczynek i chłopców w kategorii starszaki to rozmiary od 25 z wkładką o długości 16.3cm, do rozmiaru 38 dla wkładki o długości 25cm. Obuwie dedykowane dla kategorii roczki to między innymi baleriny, trzewiki ocieplane, buciki zapinane na rzepy i sznurówki, sztyblety. Dla maluchów dostępne buciki to różnego rodzaju trzewiki, trampki, baleriny i obuwie zimowe. W asortymencie dla starszaków są dostępne między innymi trzewiki, mokasyny, baleriny, trampki, obuwie zimowe.